Масове безробіття загрожує США (РОЗШИРЕНО)

  Масове безробіття загрожує Сполученими Штатами. Люди втрачають роботу шаленими темпами, щомісяця - понад півмільйона людей. Частина - знаходить нове місце на ярмарках із працевлаштування. Найбільше щастить тим, хто не женеться за високою платнею і готовий іти на нижчі посади.

  Ярмарок із працевлаштування у Нью-Йорку - один із найбільших. Протягом дня сюди приходять по три тисячі людей - як тих, хто вже втратив роботу, так і таких, що лише готується до безробіття. "Свого" клієнта  рекрутери впізнають із першого погляду. Найбільше люблять тих, хто не дере носа, береться за першу-ліпшу працю.

  Валері Шайрс, безробітна: "Я тут, бо нещодавно втратила роботу, усього два тижні тому, тепер шукаю бодай щось. Я знову почну із нуля. Я готова будувати нову кар`єру".

  Джуді Гарсія: "Моя фірма зливається із іншою компанією, і вже на кінець місяця у мене не буде роботи. Я хочу працювати у фінансовому бізнесі. У мене непоганий досвід - 23 роки на біржі".

  Знайти роботу фінансиста нині нелегко. Поважні фахівці, несподівано для самих себе, опиняються у торговельних центрах та міській адміністрації, на традиційно "студентських посадах". Таким чином у цьогорічних випускників - чималА конкуренція, та вони намагаються не падати духом.

  Джонні Васкес, студент: "Я не втрачаю надії. Знаю, що багатьом ще гірше, ніж мені, але сподіваюся, усе ж таки знайдеться місце, де шукають молодих та цілеспрямованих людей".

  З таким запалом до пошуків роботи ставиться хіба що молодь. Досвідченіші - як у роботі, так і у її пошуках - американці потроху зневірюються. У черзі чимало людей, які вимушено сидять вдома уже по кілька місяців.

  Лестер Вільямс, безробітний: "Я без роботи уже півроку, сиджу на допомозі від держави. Уже і не сподіваюся на нормальну посаду, просто так прийшов".

  Людям, що дуже високо цінують себе, нову роботу знайти непросто. Тим більше в умовах, коли щомісяця з`являються тисячі нових конкурентів. У січні вивільнилися ще понад 600 тисяч американців. У лютому на ринок праці вийшли ще 700 тисяч людей. Найближчим часом тенденція не зміниться. Тож рекрутери закликають не перебирати пропозиціями.

  Попередній матеріал
  США: Чоловік застрелив свою дружину і 4 дітей
  Наступний матеріал
  Ющенко звільнив 5 заступників Черновецького
  Теги:
  Loading...