Масова бійка в Індії на заводі "Маруті Сузукі"

  Одна людина загинула та майже сто зазнали поранень під час масової бійки в Індії. На одному із заводів найбільшого виробника автомобілів у країні - "Маруті Сузукі" близько п`яти тисяч робітників напали на представників адміністрації.
  В хід пішли залізні палиці, пляшки та каміння. Учасники заворушень також підпалили кілька будівель й розтрощили десятки машин на території підприємства. Зупинили сутичку лише посилені загони поліції. За попередньою інформацією, конфлікт виник під час накладання дисциплінарного стягнення на одного з працівників. Його колеги вирішили, що керівництво чинить нечесно й напали на адміністрацію. Минулого року влада Індії вже штрафувала цей завод за порушення прав персоналу. Його роботу призупинили. Акції ж "Маруті Сузукі" після інциденту впали майже на 10 відсотків.

  Сіддікуї, супервайзор: "Керівники заводу прийшли до робітників й заявили, що не прислухаються до їхній вимог. Представники адміністрації сказали працівникам зараз ми завдамо вам урок. Після цього кілька тисяч робітників почали вдиратися до всіх офісів і нападати на менеджерів. Ми не опиралися, намагалися втекти або сховатися від розлюченого натовпу. Працівники ж продовжували нас бити до прибуття поліції".
  Попередній матеріал
  Кораблетроща поблизу узбережжя Танзанії: 31 людина загинула
  Наступний матеріал
  Бої між повстанцями та урядовими військами в Дамаску поновилися
  Теги: