Маршрут Олімпійського вогню не змінюватимуть через заворушення у Тибеті

  Заворушення у Тибеті не завадять провести там етап естафети Олімпійського вогню. Про це заявляють у комітеті з підготовки пекінської олімпіади.
  Естафета олімпійського вогню стартуватиме з грецького Пелопонесу та завершиться у Пекіні. Вогонь планують пронести через 113 китайських міст та через Еверест у Тибеті. Через заворушення у Лхасі різні правозахисні організації переймаються безпекою пекінської олімпіади. Однак китайська влада запевняє - ситуація в регіоні під контролем, а його столиця, місто Лхаса, повертається до нормального життя. Перевірити цю інформацію змоги немає, адже незалежних журналістів не допускають до Тибету. Напередодні папа римський Бенедикт 16 висловив занепокоєння ситуацією в Тибеті.

  Цзян Сяоюй, замісник глави комітету по підготовці пекінської олімпіади: "Ситуація у Лхасі стабільна, тому маршрут Олімпійського вогню не змінюватимуть. Ми зробили велику роботу у Тибеті, для того, щоби там пронесли цей вогонь. Переконані, що керівництво Тибетського автономного регіону докладе всіх зусиль для гарантування безпеки під час естафети".
  Попередній матеріал
  ГПУ заперечує отримання від Київської міської ради землі у Пущі Водиці
  Наступний матеріал
  Болгария признала государственность Косова
  Теги: