Маргарет Тетчер поховають з військовими почестями

  Колишнього прем`єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер поховають церемоніально з військовими почестями. Про це повідомляє канцелярія чинного глави британського уряду.

  Захід узгодили особисто з королевою Єлизаветою ІІ. Масштаб церемонії лише трохи відрізнятиметься від державного поховання, яке влаштовують виключно померлим членам британської монаршої родини. Жалобна процесія почнеться від будівлі парламенту. Катафалк відвезе труну до церкви Сент-Клемент-Дейнс на Стренді. Там її перекладуть на гарматний лафет і відвезуть до собору Святого Павла, де пройде панахида. Після неї тіло Маргарет Тетчер кремують. Обабіч усього шляху жалобної процесії стоятимуть військові збройних сил Великої Британії. Точну дату церемонії повідомлять пізніше. Нагадаємо, екс-прем`єр померла напередодні в Лондоні на 88-му році життя. Вона залишається єдиною жінкою в історії, яка очолювала британський уряд.

  Британці: "Маргарет Тетчер змогла відстояти інтереси Великої Британії не тільки у Європі, а й в усьому світі. Вона повернула країні відчуття власної важливості".

  Британці: "Звістка про смерть Маргарет Тетчер дуже засмутила мене. Незважаючи на контроверсійність її дій, Тетчер, без сумніву, є однією з найвидатніших британок минулого століття".

  Попередній матеріал
  Мешканець Таїланду замінив сторожових собах на крокодилів
  Наступний матеріал
  Японія готується до атаки з боку КНДР
  Теги:
  Loading...