Маломуж: "Аріана" зможе дістатися берега не раніше Нового року

  Звільнена з піратського полону "Аріана" зможе дістатися берега не раніше Нового року. Про це заявив керівник служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Нині судно із 24-ма українцями, які 8 місяців провели у полоні сомалійських піратів, дрейфує у морі. До нього прямує буксир із пальним. Він за тисячу километрів від "Аріани". Руху буксира перешкоджає сильний шорм. Корабель рухається проти течії. Однак за декілька днів паливо таки дістанеться звільненого від піратів судна, - сподіваються розвідники.

  Микола Маломуж, голова Служби зовнішньої розвідки України: "Надіємося, що на днях, буквально найближчим часом він прибуде і далі все буде хорошо. За кілька днів приїде, очистять дно від водоростей і після Нового року у порт, а потім і в Україну".

  Поневіряння судна "Аріана" з 24 українцями на борту тривають з травня. Тоді корабель, що перевозив сою, захопили у полон сомалійські пірати. Тримали екіпаж у неволі 8 місяців. Відпустили "Аріану" два тижні тому - за викуп у 2 мільйони 800 тисяч доларів.

  Попередній матеріал
  Рік тому в Євпаторії стався вибух газу у п`ятиповерхівці
  Наступний матеріал
  Сильні повені у Венеції
  Теги: