Маккейна офіційно оголошено майбутнім кандидатом у президенти США

  Джона Маккейна офіційно оголошено майбутнім кандидатом у президенти США від республіканців. Його урочистий виступ завершився кілька годин тому, на партійному з`їзді в містечку Сент-Пол. Перед багатотисячним натовпом Маккейн пообіцяв однопартійцям реформи та великі зміни у політиці Вашингтона.
  На десятій хвилині виступу кандидата перервали претестувальники. Маакейн був змушений зробити паузу, а потім продовжив промову. Насамперед пообіцяв республіканцям відновити популярність партії. Заради цього Маккейн має намір зменшити податки, зміцнити оборону та збільшити експорт американських товарів. Та найголовніша обіцянка кандидата - звільнити США від іноземної нафти. Задля цього - поновити роботи на континентальному шельфі та збудувати кілька атомних електростанцій.

  Джон Маккейн, кандидат у президенти від республіканців: "Ми змінимо Вашингтон! Ми більше не залишатимемо наші проблеми наступному, менш щасливому поколінню американців. Я попереджаю усіх, хто сидить у столиці, нічого не робить та думає лише про себе. Зміни будуть!!! Я завжди боровся за свої переконання: підтримував введення військ до Іраку, хоча це й було непопулярно. Я б краще програв вибори, аніж дозволив своїй країні програти війну".

  Близько тисячі пацифістів влаштували мітинг у центрі Сент-Пола. Кількома колонами вони рушили до будівлі, де зібралися республіканці. Поліція застосувала сльозогінний газ. Частина незгодних втікла з оточення, в кільці опинилися дві сотні людей, з-поміж них кілька журналістів. За попередніми даними, поліція затримала 250 людей.
  Попередній матеріал
  Сьогодні - День пам’яті жертв комуністичних концтаборів
  Наступний матеріал
  Кількість жертв урагану на Гаїті сягнула 136
  Теги:
  Loading...