фото volynpost.com

МакКейн: у загибелі малайзійського "Боїнга" винен особисто Путін

  Відповідальність за збиття лайнера Малайзійських авіаліній лежить на Володимирі Путіні, який підтримує сепаратистів на сході України. Таке в ефірі телеканалу NBCзаявив американський сенатор Джон МакКейн.


  Політик закликав в жодному разі не повторювати перезавантажень відносин із Москвою та запропонував Вашингтону план щодо роботи з Кремлем. По-перше, на думку МакКейна, треба засудити особисто Путіна за трагедію, адже сепаратистів озброює керована ним Росія. По-друге, каже політик, необхідно запровадити найжорсткіші санкції стосовно Москви і заохотити Європу вчинити так само. По-третє, НАТО має перебазуватися для кращого захисту Балтії та союзників блоку на кордоні з Росією. І, насамкінець, США варто почати постачання зброї українському уряду для кращої боротьби проти проросійських терористів.

  "Ми відмовилися надати українцям зброю для власного захисту, водночас Володимир Путін постачає проросійським сепаратистам і росіянам, що одне і те ж, безліч зброї. Тому ті і здатні утримувати територію. Гадаю, буде боягузством з нашого боку не надати українцям зброї, якої вони потребують для захисту від вторгнення на їхню територію", – переконує Джон МакКейн.

  Попередній матеріал
  Бортові самописці збитого "Боїнга" все ще в Україні - Клімкін
  Наступний матеріал
  Російські терористи обстрілюють українських бійців і атакують з моря - РНБО
  Loading...