Фото із відкритих джерел

Маккейн: для Росії настане пекло розплати

  Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн заявив, що, якщо підтвердиться, що малайзійський лайнер збили бойовики, яких озброює Росія, або ж сама РФ, то для них настане пекло розплати.

  Сам Маккейн схиляється до думки, що Boeing777 збили все ж проросійські сили або сама Росія. Про це він заявив в ефірі американського телеканалу MSNBC, передає "Укрінформ".

  За словами сенатора, за останні кілька тижнів світ дізнався, "якими можуть бути можливості росіян або проросійських сепаратистів".

  Маккейн також закликав до негайної військової підтримки України.

  "Це потрібно почати негайно з надання зброї, в тому числі протитанкових та протиповітряних видів зброї, про що українське керівництво неодноразово просило. Це ганьба, що адміністрація США як і раніше відмовляється допомогти нашим українським партнерам з військовими можливостями", - повідомляється на особистій веб-сторінці американського політика.

  У четвер, 17 липня, лайнер Boeing 777-200 авіакомпанії Malaysia Airlines, який слідував маршрутом Амстердам - Куала-Лумпур, був збитий на території Донецької області, яка контролюється бойовиками угрупування "ДНР". За останніми даними, на борту знаходилося 298 пасажирів, у тому числі - 80 дітей. Всі вони загинули.

  Більшість пасажирів були громадянами Нідерландів, також на борту були малайзійці, австралійці, британці, німці, індонезійці, бельгійці, філіпінці та один канадець. Національність ще 41 пасажира не визначена.

  Літак летів на висоті 10 тисяч метрів. Українська сторона має докази того, що терористичний акт вчинили озброєні бойовики. Між тим, у російських ЗМІ заявляють, що літак збили українські військові, які могли зплутати пасажирський авіалайнер з "Бортом №1" Володимира Путіна.

  Попередній матеріал
  У російській пресі підтвердили наявність на Донбасі солдатів строкової служби з Росії
  Наступний матеріал
  До України їдуть авіаексперти зі США та Малайзії
  Теги:
  Loading...