МакКейн: діям Росії немає місця у Європі XXI сторіччя

  Антиросійські протести на захист Грузії тривають у різних державах світу. Люди збираються на демонстрації під посольствами Росії.
  На різних мовах лунають однакові заклики - зупинити агресію, вивести війська, і припинити вторгнення на чужу територію. Демонстрації вже відбулися у Великій Британії, Німеччині, Польщі, Латвії та Ізраїлі. Вдуге за час кризи підтримав Тбілісі кандидат у президенти США Джон МакКейн, а чинний глава Білого Дому має у ці хвилини вперше висловитись з питання грузинсько-російського конфлікту.Тим часом Кремль висловив жаль, що Штати не допомагають, а навпаки - заважають Москві у проведенні воєнної операції.

  Володимир Путін, прем`єр-міністр Росії: "Жаль, что некоторые наши партнеры не помогают нам, а по сути пытаются даже мешать. Имею в виду в том числе и переброску Соединенными Штатами своими военно-транспортными самолетами воинских контингентов грузинских из Ирака фактически в зону конфликта. Уже холодной войны нет давно, но вот эта ментальность холодная прочно засела".

  Джон МакКейн, кандидат у президенти США від Республіканської партії: "Які б тертя і сутички не виникали між грузинами та осетинцями - це не виправдовує Росію, її насильницьку агресію. Дії Росії - це страхітливе порушення міжнародного права, такому немає місця у Європі XXI сторіччя. Ми повинні поставити собі за спільну мету намір переконати російський уряд припинити атаки, вивести війська і взятися до переговорів із Грузією. Ми повинні нагадати російським лідерам, що ті переваги, які вони мають належачи до цивілізованого світу, вимагають поваги до цінностей, стабільності і миру у цілому світі".
  Попередній матеріал
  Уп`яте збирається Радбез ООН щодо ситуації в Грузії
  Наступний матеріал
  Росія готувала вторгнення до Грузії заздалегідь,- Метью Брайза
  Теги:
  Loading...