Майже на 2/3 знизилася ціна на мобільний зв`язок у Європі

  Майже на дві третини знизилася ціна на мобільний зв`язок у Європі. Брюссельські чиновники таки змогли ухвалити нові обмеження щодо максимальних тарифів. Щоправда поки що ці правила стосуються лише тих абонентів, які перебувають у роумінгу.

  Віднині для них максимальна ціна за СМС - 11 євроцентів. Вихідний дзвінок коштуватиме 43 центів за хвилину, вхідний - 19. До нині ціни у в країнах ЄС сильно відрізнялися. Наприклад, перебуваючи в Іспанії, громадянин Латвії платив 70 центів за СМС, а Німеччини - лише 32. Це, уважають у Брюсселі, є дискримінацією, якій не місце у Євроспільноті. Комісія ЄС з телекомунікацій вже кілька років намагалася запровадити такі обмеження. Але щоразу наштовхувалася на опір мобільних операторів.

  Мартін Селмейр, речник комісії ЄС з телекомунікацій: "Користувачам мобільного зв`язку вже не потрібно хвилюватися, коли вони перетинають кордон між будь-якими з 27-ми країн спільноти. Ми поклали край грабіжницькій політиці, від якої ми страждали останні кілька років".

  Люди: "Це прекрасна ідея - зменшити вартість СМС. Люди більше подорожуватимуть Європою і менше турбуватимуться про витрати. А взагалі було б добре, щоб короткі повідомлення стали безкоштовними".

  Попередній матеріал
  Раптова відставка хорватського прем`єр-міністра
  Наступний матеріал
  "Форбс" опублікував річний заробіток голівудських акторок
  Теги:
  Loading...