Майже 500 болгарських збирачів ягід не можуть повернутися на батьківщину зі Швеції

  Майже півтисячі болгарських збирачів ягід не можуть повернутися на батьківщину зі Швеції. Через погані погодні умови чорниця в країні ще не дозріла й наймані працівники залишилися без роботи.

  Частина збирачів поселилися на газоні поблизу посольства Болгарії в Стокгольмі. Вони розповідають, що не мають грошей на дорогу додому. За словами робітників, значна група їхніх співвітчизників не може виїхати навіть з лісових районів півночі Швеції, куди їх і привезли збирати чорницю. Болгар тимчасово поселили в місцевих церквах і безкоштовно годують за рахунок бюджетів кількох шведських селищ.

  Елка Петрова, збирачка ягід: "Люди, які наймали нас у Болгарії, обіцяли зарплати в тридцять євро на день, житло та харчування. Але це виявилося неправдою. Ми хочемо повернутися додому".

  Светлан Стоєв, посол Болгарії у Швеції: "Болгарський уряд ухвалив рішення допомогти цим людям фінансово. Зараз ми ведемо переговори з кількома транспортними компаніями. Вже найближчим часом почнемо повертати наших громадян на батьківщину".

  Попередній матеріал
  Кожен сьомий гість Євро-2012 переконаний, що Україна уже в ЄС
  Наступний матеріал
  Вихідний через неймовірну спеку оголосили в Іраку
  Теги: