Мадрид усю ніч святкував перемогу на Євро-2012

  Усю ніч не припинялися масові гуляння у Мадриді. Іспанська столиця вітала переможців – збірну з футболу, яка вдруге поспіль відвоювала звання чемпіонів Європи з футболу.
  На батьківщині тріумфаторів Євро-2012 зустрічали, як героїв. Насамперед, вони зустрілися з королем Іспанії – Хуаном Карлосом і королевою Софією. Монарх особисто привітав футболістів. Потому на спортсменів "Червоної фурії" чекала поїздка людними вулицями міста. Чемпіонів вітали тисячі фанатів. Аж шість годин знадобилося відкритому автобусу з гравцями збірної, щоби дістатися центральної площі міста перед будівлею мерії, де заздалегідь звели сцену для святкувань. З промовою до натовпу звернувся капітан команди, Ікер Касильяс. Він подякував вболівальникам за підтримку. Потому був грандіозний концерт. 

  Уболівальниця: "Я надзвичайно пишаюся тим, що я іспанка, і усім, чого досягли наші футболісти. Просто немає слів, щоби виразити, наскільки добре я зараз почуваюся. Зараз забуті усі проблеми, криза і таке інше. Іспанці щасливі, Іспанія святкує!"
  Попередній матеріал
  Безсмертний: зиски людей та влади від Євро-2012 потрібно розділити [відео]
  Наступний матеріал
  Аварія туристичного автобуса у Таїланді - 10 загиблих
  Теги: