М`ясний скандал у Європі набирає обертів

  Набирає обертів м`ясний скандал у Європі. Напівфабрикати з яловичини вилучила із супермаркетів Італії та Іспанії найбільша у світі продовольча компанія - "Нестле". Бо у продукції виявили - конячу ДНК.

  Прес-секретар компанії заявив: м`ясо купували у німецього постачальника і зазначив вміст конини у продуктах був незначним і не перевищував 1%. Продовольчий гігант уже призупинив закупівлю цієї  сировини. Гучний скандал довкола конини, яку продавали у супермаркетах під виглядом яловичини, - охопив щонайменше 12 європейських країн. Минулої п`ятниці експерти держав ЄС у Брюсселі постановили - негайно почати в усіх країнах блоку перевірку м`ясних продуктів на наявність конячого м`яса. Втім, чимало споживачів зовсім не проти урізноманітнити свій раціон.

  Покупець: "Особисто я люблю коняче м`ясо. Воно дуже смачне. Звичайно, неприємно усвідомлювати, що виробники обманювали покупців щодо складу своєї продукції, але сам факт споживання їжі конини - мене не обурює".

  Жінка: "Конину знайшли - переважно у продуктах-напівфабрикатах. А їх не так складно приготувати самотужки. Це дає можливість контролювати склад страви, до того ж - виходить дешевше. Сподіваюся, цей скандал змінить споживчі звички людей і навчить їх бути менш ледачими". 


   

  Попередній матеріал
  Мещканці Венесуели влаштували вуличні гуляння на честь повернення Чавеса
  Наступний матеріал
  Обвинувачення у навмисному вбивстві висунули Пісторіусу
  Теги:
  Loading...