5.ua

Литва відібрала медаль у Дмитра Кисельова

  Державної нагороди Литви – медалі "Пам’яті 13-го січня" – позбавили одіозного російського журналіста Дмитра Кисельова. Декрет про викреслення головного рупора Кремля зі списку нагороджених підписала литовський президент Даля Грібаускайте.

  Відповідна ідея виникла у віце-спікера литовського Сейму. За його словами, нинішня пропагандистська, а часом і відверто наклепницька робота Кисельова принижувала добре ім’я нагороди. Державну відзнаку Литви Кисельов отримав ще у 1994-му – коли працював у країні кореспондентом російської компанії "Останкіно" під час литовської боротьби за незалежність. Але відтоді стандарти його роботи різко змінилися, зазначають оглядачі. Тепер у своїй програмі на каналі "Вєсті" журналіст регулярно видає спотворену інформацію про події в Україні.

  Згодом від тієї ж нагороди відмовилась телеведуча і головний редактор інформаційної служби одіозного російського телеканалу НТВ Тетяна Міткова, повідомляє RU DELFI. Їй медаль вручив у 1994 році президент Литви Альгирдас Бразаускас у пам’ять про січневі події 1991-го у Вільнюсі. Про своє рішення Міткова повідомила особисто у вечірньому ефірі програми "Сєгодня. Ітогі".

  Попередній матеріал
  Дворічний альпініст зі Львова став наймолодшим підкорювачем гімалайської вершини Аннапурна
  Наступний матеріал
  Німецька парашутистка загинула, намагаючись установити світовий рекорд
  Теги:
  Loading...