Фото dndz.tv

ЛУКОЙЛ через санкції просить допомоги у російської влади

  ЛУКОЙЛ звернувся за допомогою до влади через американські санкції.


  Як повідомляє Коммерсантъз посиланням на заступника міністра енергетики РФ Кирила Молодцова, компанія “звертається за підтримкою в частині доступу до нерозподіленого фонду родовищ вуглеводнів”.

  “У ситуації, коли компанії потрапили під санкції, вони можуть звернутися до держави за підтримкою, якщо така буде потрібно. Деякі вже вийшли на уряд з проханням надати підтримку, деякі можливо вийдуть. Міненерго спільно з Мінприроди, Мінекономрозвитку та Мінфіном в даний момент опрацьовують набір необхідних інструментів, у тому числі з точки зору преференцій за діючими родовищам. При цьому при розподілі запасів держава керується принципами рівновіддаленості і рівнодоступності”, - зазначив заступник міністра.

  Найбільша російська приватна нафтова компанія ЛУКОЙЛ потрапила під санкції США 12 вересня. Обмежувальні заходи американської влади торкнулися також “Газпрому”, “Сургутнефтегаза”, “Газпромнефти”, “Транснефти” і РОСТЕХ. Усім їм було перекрито доступ до довгострокового фінансування, а також до технологій, товарам і послугам, необхідним для розвідки і виробництва глибоководної, арктичної і сланцевої нафти.
  Попередній матеріал
  На Луганщині Москаль призупинив роботу 5 райдержадмінстрацій
  Наступний матеріал
  Росія підрахувала свої втрати від західних санкцій
  Loading...