5.ua

Лукашенко згоден організувати тристоронні переговори щодо врегулювання в Україні

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив свою згоду на проведня у Білорусі тристоронніх переговорів відносно розв’язання деяких аспектів української кризи на Донбасі.


  Про це повідомляє прес-служба білоруського президента за результатами телефонної розмови з ним президента України Петра Порошенка.

  "Глави держав обговорили низку актуальних питань, які становлять взаємний інтерес", - зазначається у повідомленні. 

  "Президент України звернувся до глави білоруської держави з проханням залучити Республіку Білорусь у якості майданчика для проведення переговорів за участю всіх зацікавлених сторін з розв’язання української кризи. Олександр Лукашенко погодився з даною ініціативою", - повідомляє прес-служба. 

  Раніше повідомлялося, що Порошенко попросив Лукашенка посприяти проведенню в Мінську 31 липня засідання тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі. У ньому мають узяти участь, зокрема, другий президент України Леонід Кучма, посол Росії Михайло Зурабов і представник ОБСЄ.

  За словами ж українського президента Петра Порошенка, на можливу зустріч пропонується винести на обговорення 2 питання: про звільнення всіх заручників, які залишаються в бойовиків на Донбасі, і про забезпечення допуску міжнародних експертів на місце падіння літака "Малайзійських авіаліній".
  Попередній матеріал
  Столичні міліціонери затримали банду, яка торгувала зброєю
  Наступний матеріал
  СБУ не залишила на волі самопроголошеного "мера" Миколаєва
  Loading...