Лукашенко згоден організувати тристоронні переговори щодо врегулювання в Україні

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив свою згоду на проведня у Білорусі тристоронніх переговорів відносно розв’язання деяких аспектів української кризи на Донбасі.


  Про це повідомляє прес-служба білоруського президента за результатами телефонної розмови з ним президента України Петра Порошенка.

  "Глави держав обговорили низку актуальних питань, які становлять взаємний інтерес", - зазначається у повідомленні. 

  "Президент України звернувся до глави білоруської держави з проханням залучити Республіку Білорусь у якості майданчика для проведення переговорів за участю всіх зацікавлених сторін з розв’язання української кризи. Олександр Лукашенко погодився з даною ініціативою", - повідомляє прес-служба. 

  Раніше повідомлялося, що Порошенко попросив Лукашенка посприяти проведенню в Мінську 31 липня засідання тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі. У ньому мають узяти участь, зокрема, другий президент України Леонід Кучма, посол Росії Михайло Зурабов і представник ОБСЄ.

  За словами ж українського президента Петра Порошенка, на можливу зустріч пропонується винести на обговорення 2 питання: про звільнення всіх заручників, які залишаються в бойовиків на Донбасі, і про забезпечення допуску міжнародних експертів на місце падіння літака "Малайзійських авіаліній".
  Попередній матеріал
  Столичні міліціонери затримали банду, яка торгувала зброєю
  Наступний матеріал
  СБУ не залишила на волі самопроголошеного "мера" Миколаєва