Фото belaruspartisan.org

Лукашенко: ви мене в Києві на танку не побачите, я приїду на тракторі з плугом

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час звернення до парламенту і білоруського народу підтвердив, що зі сторони кордону з Білоруссю для України немає жодної загрози.

  "Ви мене в Києві на танку не побачите. Я приїду до Києва на тракторі з плугом , щоб допомогти українцям посіяти", - сказав Лукашенко, відмітивши, що його надзвичайно турбує те, що зараз відбувається на Сході України, передає "Белорусский партизан".

  "Ви ж прекрасно розумієте, для чого потрібна федералізація. І прекрасно розумієте, до чого може призвести ця федералізація. Якщо ми зафіксуємо юридично, фактично руками українців розкол України на Схід і Захід, завтра не виключена можливість, що хтось від цієї федерації захоче частину відрубати", - звернувся білоруський президент до свого народу, додавши, що їм потрібно, щоб Україна була єдиною цілісною позаблоковою країною.

  При цьому Лукашенко заявив, що Україна "від співпраці з Росією та Білоруссю нікуди не дінеться".

  "Так навіщо ж нам нагнітати обстановку, створювати якийсь некерований або керований хаос в Україні. Я категорично проти цього, нехай це не подобається одним, може не подобається іншим", - заявив Лукашенко, "Але Україна повинна бути єдиною і цілісною, народ там цього заслужив".

  Між іншим, він відмітив, що під час зустрічі із в.о. президента України Олександром Турчиновим показав секретні українські карти з проханням прокоментувати, чи правильно розуміють білоруські військові розстановку сил в Україні.

  "Це ж карта висить у мене в кабінеті", - нібито вигукнув Турчинов. "Я до тебе в кабінет не заходив", - згадує Лукашенко свою розмову з в.о. президента України.

  Окрім України Лукашенко прокоментував і свої відносини з Росією. Як передає interfax.by, він заявив, що не відчиняється наказам російського керівництва.

  "Я ніколи не був туалетним папером, з ким би не мав справи", - сказав президент Білорусі, - "Сьогодні російське керівництво зовсім інше, але я повторюю - туалетним папером я ніколи не буду. Я не допущу, щоб по мені судили погано по білоруському народу".

  Лукашенко також дав кілька порад білорусам. Зокрема, він закликав "перестати труїти себе іноземними продуктами" і відмовитися від звичного поєднання картоплі з м'ясом.

  "Я, звичайно, багато що і сам спробував. Але ви мене вибачте, навіщо їсти м'ясо з картоплею? Навіщо ти на ніч жереш картоплю з м'ясом? Як ти будеш спати? Не їж з м'ясом, з'їж з оселедцем. Спортом ми не хочемо займатися, жеремо аби що і як попало. Самі себе труїмо", - заявив президент, порадивши їсти лише місцеві продукти і вести здоровий спосіб життя.

  Попередній матеріал
  Причетний до вбивств у Слов'янську працював тренером у київському фітнес-клубі - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Фінальний матч Кубку України з футболу відбудеться у Харкові