Лондонські вандали прибиратимуть розгромлені ними вулиці

  Лондонських хуліганів змусять прибирати вулиці столиці. Про це заявив віце-прем`єр Великої Британії. Нік Клегг підкреслив, що усі, кого визнають винними, обов`язково працюватимуть на громадських роботах. Водночас, британська влада переглядатиме державну політику, щоби уникнути погромів у майбутньому.

  Винуватців лондонських погромів відправлять на громадські роботи. Вони мають дивитися в очі потерпілим, коли прибиратмиуть після себе вулиці - наголосив віце-прем`єр Нік Клегг. Покарання відбуватиме кожен, кого суд визнає винним у вандалізмі та погромах - окрім тих, хто отримає відповідний термін за ґратами.

  Нік Клегг, віце-прем`єр Великої Британії: "Зараз важливо, щоби надію і оптимізм не побороли песимізм і страх. Усі засуджені за безлад подивляться в очі британському суспільству, коли ми одягнемо їх у помаранчеву спецівку і змусимо прибирати після себе".

  Тим часом, прем`єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон взявся за перевиховання суспільства. Він заявив, що треба повністю змінити державну політику у багатьох галузях. Зокрема, реформувати освіту і почати активну боротьбу зі злочинністю. Сьогодні він зустрівся з поліцейськими, які опинилися у самому вирі подій нещодавніх погромів у столиці.

  Девід Кемерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Нам варто ефективно працювати з суспільством, щоби з перших уст знати про проблеми і вчасно їх попереджати і вирішувати".

  Заворушення у Лондоні почалися 6-го серпня і перекинулися на інші англійські міста. Загинули п`ятеро людей, збитки рахують мільйонами. Загалом, за підозрою у підпалах та погромах арештували більше двох тисяч семисот осіб. Більшість із них уже постали перед судом. Половина з обвинувачених чекають на вирок за ґратами, решту - відпустили під заставу.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Нова Зеландія потерпає від потужних снігопадів
  Наступний матеріал
  "Сильна Україна" об`єднується з Партією регіонів
  Теги: