Лондонська поліція заарештувала близько 20 учасників вчорашніх акцій протесту

  Арештами закінчилися масові виступи студентів у Лондоні. За ґрати потрапили близько 2 десятки активістів. Молодь вийшла на вулиці британської столиці вимагати доступнішої освіти. Протестувальники обурені рішенням влади дозволити вишам утричі збільшити плату за навчання.

  Усього у демонстрації взяли участь близько 10 тисяч юнаків та дівчат. До них долучилися учасники антикапіталістичних протестів. Люди пройшли маршем фінансовими кварталами Лондона. Кілька десятків молодиків намагалися облаштувати наметове містечко на Трафальгарській площі. Їм завадили правоохоронці. Під час студентської демонстрації влада міста вивела на вулиці додаткові підрозділи поліції. Лише у Сіті за порядком слідкували близько 4-х тисяч силовиків. Нагадаємо, минулого року студентські протести у столиці Великої Британії завершилися сутичками з поліцією і заворушеннями.

  Сара Елліот, протестувальниця: "Гадаю, влада просто не розуміє, що найважливіше для суспільства. Якщо ми не матимемо доступної і якісної освіти - це призведе до вкрай негативних наслідків. Нині усе розвивається у неправильному напрямку: багаті стають ще заможнішими, а бідні - дедалі біднішими".

  Попередній матеріал
  Болгарські вчені виступили проти скорочення фінансування науки
  Наступний матеріал
  В музеї воскових фігур Мадам Тюссо з`явилось зображення актриси Кейт Вінслет
  Теги: