Лівійські повстанці змушені припинити видобуток нафти

  Лівійські повстанці були змушені припинити видобуток нафти на захоплених ними родовищах на сході країни - черз потужні арт-обстріли з боку проурядових сил. За словами представника Перехідної національної ради війська Муаммара Каддафі атакували райони Міссала і Ваха. А саме там розташовані важливі родовища "чорного золота".

   Потому нафту перекачують до портового міста Тобрук. Напередодні звідти вийшов перший танкер, із 150 тисячами тонн проданої повстанцями нафти. Судно прямує до Катару. На отримані кошти опозиціонери планують купити зброю для боротьби із прибічниками режиму Каддафі. Тим часом, полковник надіслав листа президентові США. Кадаффі закликав Барака Обаму, цитую - "припинити несправедливу війну проти маленького народу країни, що розвивається".

  У відповідь на це звернення Держсекретар Гіларі Клінтон заявила, що пОступок відносно Каддафі очікувати не варто.

  Гіларі Клінтон, Держсекретар США: "Я не думаю, що існують якісь загадки стосовно того, чого ми очікуємо від Муаммара Каддафі. Він має оголосити перемир`я, його сили мусять залишити міста, захоплені ціною багатьох людських життів, а сам Муаммар Каддафі повинен відмовитися від влади і залишити Лівію".   

  Попередній матеріал
  В АЕС "Фукусіму-1" почали закачувати газоподібний азот
  Наступний матеріал
  Новий уряд розпочав роботу в Естонії
  Теги: