Лівійські повстанці готові експортувати нафту

  Лівійські повстанці готові експортувати нафту. У місто Тобрук на сході країни вже прибув перший танкер під назвою "Екватор". Як повідомляє агенція "Рейтерс" - повстанці готові продати один мільйон барелів нафти. Щоправда, хто купує сировину, вони не поточнюють. На зароблені гроші опозиційні сили планують озброюватись для протистояння силам Каддафі. Раніше командувач лівійських повстанців - генерал Абдул Фатах Юніс звинуватив НАТО у бездіяльності. Він розкритикував, цитуємо "надто бюрократизовані процеси в альянсі, через які операції проти сил Каддафі відкладали на кілька годин".
  За словами генерала, війська НАТО давно могли б відкинути проурядові сили від Місурати, що в облозі. Це єдине велике місто на заході країни, що досі під контролем повстанців. "Якщо альянс чекатиме ще тиждень, Місурати не буде" - заявив командувач повстанців. Водночас у НАТО заявляють, що захист мирних мешканців міста залишається головним пріоритетом коаліції. Пентагон підтвердив, що військово повітряні сили США завершили свою бойову місію, утім і надалі допомагають коліції. Зокрема, збирають розвіддані та заправляють у повітрі літаки союзників.  

  Абдул Фатах Юніс, командувач лівійських повстанців: "НАТО не може надати нам те, що нам потрібно. Альянс стверджує, що хоче звільнити Місурату, утім вони давно могли це зробити. Поки НАТО зволікає, війська Каддафі убивають людей. Альянс не хоче, щоби помирали цивільні. Утім там, де є проурядові війська, мирних мешканців немає. Якщо вони чекатимуть ще тиждень, Місурати просто не буде, ви нікого там не знайдете, усі загинуть!"  

  Попередній матеріал
  Нові матеріали щодо авіакатастрофи під Смоленськом передала Польщі - Росія
  Наступний матеріал
  У Середземному морі затонуло судно з нелегальними мігрантами
  Теги: