"Люфтганза" скасовує тисячі рейсів через страйк своїх працівників

  Авіакомпанія "Люфтганза" припинила роботу в Німеччині через страйк. Її працівники вимагають підвищення зарплати на 5 відсотків. Непокоїть їх також запланована у "Люфтганзі" реструктуризація.

  Загалом, у кількох містах скасували 1700 рейсів. Тільки у Франкфурті на демонстрацію в аеропорту вийшли близько двох тисяч працівників компанії. Тисячі пасажирів не змогли вилетіти вчасно. Каси та стійки реєстрації - також не працюють, тож люди не можуть ані отримати інформацію про виліт, ані перебронювати квитки. Відчули на собі наслідки страйку і в Україні - у Києві також скасовані всі рейси Люфтганзи. Поки що працівники та керівництво компанії домовитися не можуть. Директори обурені - профспілка оголосила страйк, навіть не вислухавши їхніх пропозицій.

  Інго Кронсфорт, речник профспілки: "Ми очікуємо на прийнятну пропозицію від "Люфтганзи". Якщо вона з’явиться - ми сядемо за стіл переговорів. Якщо ні - будемо розглядати подальші дії".

  Штефан Лауер, речник компанії "Люфтганза": "Єдине, що залишається - це встановити правила гри, щоби припинити цей абсурд, який виставляє на посміховисько усю транспортну галузь Німеччини. Я не знаю жодної країни, де б було більше страйків у цій галузі".

  Попередній матеріал
  Учасники автовиставки у Шанхаї виділили $17 млн. жертвам землетрусу
  Наступний матеріал
  В Афганістані таліби захопили український вертоліт
  Теги:
  Loading...