Time

Людиною року за версією Time стали не ватажки ІД та РФ, а Ангела Меркель

  Раніше головними претендентами вважались Путін та ватажок "Ісламської держави" Аль-Багдаді, адже персона року – це людина або організація, яка відзначилась як у позитивному, так і в негативному сенсі.

  Журнал Time визнав канцлера Німеччини Ангелу Меркель людиною року та найсильнішим лідером у Європі, відзначивши її роль у подоланні боргової кризи і конфлікту з Росією навколо України. На титульній сторінці видання її назвали "Канцлером вільного світу".

  Редакція наголосила - протягом року тричі виникали питання щодо майбутнього Європи: можливе банкрутство Греції ставило під питання існування єврозони, міграційна криза загрожувала відкритості кордонів, а теракт у Парижі провокував прагнення до ізоляції і загальне недовіру.

  У кожній із цих ситуацій Меркель відіграла активну роль: на своїх умовах допомогла Греції уникнути банкрутства, прийняла біженців і вирішила вступити у війну проти ісламістів. На думку Time, вона стала на чолі ЄС у формуванні європейської відповіді на путінську спробу "повзучого викрадення України".

  Раніше головними претендентами на це звання вважалися президент Росії Путін і Аль-Багдаді, ватажок терористичного угрупування "Ісламська держава".

  Вони стали лідерами читацького голосування, адже персона року - це людина або організація, яка запам'яталася як у позитивному, так і в негативному сенсі. Першим був Абу-Бакр аль-Багдаді, який веде війну не лише в Сирії та Іраку, а й в усьому світі – прикладом чого є теракти у Франції і Тунісі. Другий – президент Росії Путін, який цього року зіткнувся із західними санкціями за вторгнення до України і до того ж, за формулюванням Time, "неоднозначно вступив у війну в Сирії".

  Нагадаємо, минулоріч Time назвав "людиною року" борця з еболою.

  Попередній матеріал
  Компромісу щодо податкової реформи не було: проект Мінфіну залишився без змін – експерт
  Наступний матеріал
  Консульство США у Стамбулі призупинило роботу з міркувань безпеки
  Теги:
  Loading...