Лікарі Словаччини погрожують виїхати з країни

  Лікарі Словаччини погрожують виїхати з країни і полишити напризволяще сотні пацієнтів. Так медики відреагували на рішення влади приватизувати шпиталі, і зробити медичні установи - акціонерними товариствами.

  Лікарі вимагають скасувати цю постанову. Приватизація, на їхню думку, призведе до погіршення умов праці і зменшення зарплатні. Виїжджати збираються - в інші країни Євросоюзу. Декілька іноземних шпиталів вже запропонували лікарям роботу. Словацьких медиків надихнув на протест досвід чеських колег, які на початку року теж погрожували масово покинути працю на Батьківщині. Влада Чехії дослухалася до їхніх вимог.

  Мариан Коллар, лідер спілки лікарів: "Теперішня політична ситуація є ще однією причиною скасувати приватизацію. Влада не довіряє парламенту і ніхто не в змозі гарантувати позитивні наслідки цього реформування".

  Катарина Золлерова, речник міністерства охорони здоров`я: "На думку міністерства охорони здоров`я, сторони мають зійтись за круглим столом, щоб обговорити зарплату та інші вимоги. Не можна робити таке за рахунок паціентів".

  Анна, пенсіонерка: "Якщо лікарі підуть з роботи - ситуація не поліпшиться. В лікарнях нікого не залишиться. Я чула, що на зміну нашим медикам приїдуть українці".  

  Попередній матеріал
  Ющенко: Договір про ЗВТ у межах СНД, закрив Україні шлях до торговельної інтеграції з ЄС
  Наступний матеріал
  За побиття людей міліція має відповідати,- Генпрокурор [відео]
  Теги: