Лідери країн ЄС вирішують, як допомогти Греції

  Як допомогти Греції - сьогодні у Брюсселі вирішують лідери країн Європейського Союзу. Греція найбільше постраждала від економічної кризи серед усіх 16 країн єврозони.

  Серед можливих "рятівників" - Міжнародний валютний фонд та уряди європейських країн. Передусім, Німеччини та Франції. На саміті мають визначити конкретні дії, що можуть справді допомогти. За законами ЄС, жодна з країн єврозони не має права виплачувати борги інших членів цього об`єднання.

  Грецький прем`єр Георгіс Папандреу заявив -його кабінет зробить усе можливе, щоби зменшити бюджетний дефіцит з майже 13% ВВП минулого року до 3% у 2012-му. Він планує зробити це за рахунок скорочення держвитрат та підвищення податків.

  Гордон Байнаі, Прем`єр-міністр Угорщини: "Ми мусимо продемонструвати європейську солідарність. Кожен має зробити щось заради спільної мети. Греція - частина Євросоюзу і ми повинні об`єднатися для того, щоби допомогти їй".

  Мартін Обрі, лідер французьких соціалістів: "Я вважаю, Георгіс Папандреу успадкував цю ситуацію від правого крила уряду. Парадокс у тому, що відповідальність за грецьку кризу лежить на банках. Але оздоровлення слід почати саме з фінустанов".

  Попередній матеріал
  60 кінофестиваль "Берлінале" розпочинається у Німеччині
  Наступний матеріал
  У США опублікували доповідь лікарів щодо М. Джексона
  Теги: