Лідер ХАМАС вперше за 40 років відвідує Сектор Газа

  До Сектору Газа з вигнання прибув лідер руху ХАМАС. Халед Машаль відвідує Палестинську автономію уперше за майже 4 десятиріччя.

  Він пробуде у Палестинській автономії 3 дні. Для зустрічі з Машалем палестинці прикрасили вулиці Сектору Газа його портретами та палестинськими прапорами. Завтра чільник ХАМАСу візьме участь у мітингу, присвяченому 25-річчю заснування "Руху ісламського спротиву", як із арабської розшифровується назва радикальної організації. Ізраїль попередив палестинське керівництво про можливість зриву перемир`я, досягнутого після 8-денної війни.

  Халед Машаль народився під Рамаллою, на Західному березі ріки Йордан, але у дитинстві переїхав із сім`єю до Кувейту. Він очолює ХАМАС із 1996 року і бореться за створення незалежної Палестини на землях, які контролює Ізраїль.

  Халед Машаль, голова руху ХАМАС: "Я повернувся до Гази. Я кажу це тому, що, хоч ніколи тут не був, але Газа завжди була в моєму серці. Я поїхав із Західного берега у 1967 році і повертався лише у 1975 році. Це - мій перший приїзд до Палестини за 37 років".

  Абу Мадхат, мешканець Гази: "Звісно, це велика честь для усіх мешканців Гази - старих і малих. Після такої довгої перерви Халед Машаль нарешті приїде до нас".

  Попередній матеріал
  Генасамблея ООН визначить поняття "політичний в`язень"
  Наступний матеріал
  Єгипетська опозиція відмовилась від діалогу з президентом
  Теги:
  Loading...