Фото vinnitsaok.com.ua

Le Monde: Путін не перестає закликати Київ до діалогу з бойовиками

  Президент Росії Володимир Путін невтомно переконує українську владу піти на діалог з озброєними бойовиками ще з моменту появи на Сході України збройного проросійського сепаратистського руху.

  Про це пише французька газета Le Monde, яку цитує ВВС Україна.

  "Володимир Путін не перестає закликати Київ до діалогу з повстанцями, так ніби мова йде про боротьбу однієї політичної сили проти іншої ", - пише газета.

  Видання підкреслює, що , якщо взяти до уваги минуле лідерів сепаратистського руху, стає зрозумілим, що діалог з ним абсолютно неможливий.

  Ігор Стрєлков, який очолює повстанську армію, є офіцером російської військової розвідки ГРУ. У 1999-2009 роках служив у Чечні. Згідно з даними правозахисної організації "Меморіал", Стрєлков винен у багатьох зловживаннях проти мирного населення Чечні, веде далі видання.

  Олександр Бородай, новопризначений "прем'єр-міністр" самопроголошеної Донецької народної республіки, у минулому - кореспондент російської газети "Завтра" - "червоно-коричневого", за висловом газети, ультранаціоналістничного комуністичного видання.

  Обидва тісно пов'язані з наближеним до Кремля російським православним меценатом Костянтином Малофеєвим, який розбагатів у галузі телекомунікацій, і наразі пропагує "захищений", тобто під державним наглядом, інтернет, пише Le Monde, посилаючись на російського опозиційного депутата Іллю Пономарьова.

  Коментуючи результати президентських виборів 25 травня в Україні, згідно з якими лідер українського ультранаціоналістичного руху "Правий сектор" набрав близько 1% голосів, газета пише: "Міфи, створені у Кремлі, розсипаються один за одним. Рух "за незалежність" захитався, а дорогу серцю Путіна байку про "фашистів" біля керма у Києві спростували результати президентських виборів".

  Попередній матеріал
  Яценюк обговорить з президентом "ФІБА-Європа" підготовку до Євробаскета-2015
  Наступний матеріал
  Кінець весни пройде в Україні зі зливами та грозами
  Теги:
  Loading...