Фото lenta-ua.net

Лавров: після завершення навчань російські війська відійдуть від кордону з Україною

  Міністр закордонних справ Росії Сергій Ларов заявив, що як тільки російські війська закінчать навчання, вони відійдуть від кордону з Україною та повернуться у місця постійної дислокації.

  За словами міністра, раніше президент РФ Володимир Путін повідомив канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, що один із батальйонів уже повернувся із Ростовської області до місця постійної дислокації в Самарській області, передає "Радіо Свобода".

  Між тим, він відмітив, що Путін не повідомляв Меркель, що всі російські війська відходять від українського кордону.

  "У міру виконання завдань, які стояли перед учасниками навчань, інші підрозділи також повертатимуться на місця своєї постійної дислокації", - заявив міністр.

  Лавров також закликав світову спільноту до "деескалації риторики" довкола кризи в Україні, а також відмітив, що НАТО має надати Росії пояснення з приводу
  нарощування військ Альянсу на території східноєвропейських держав.
   
  Нагадаємо, напередодні в НАТО заявили, що занепокоєні тим, що кількість військ біля кордону України не зменшується. Окрім того, як заявив головнокомандувач об‘єднаними силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав, якщо Росія все ж вирішить вторгнутися до України, їй знадобиться всього 3-5 днів, щоб досягнути своєї мети.

  Попередній матеріал
  Суд переніс розгляд апеляції у справі В’ячеслава Чорновола
  Наступний матеріал
  Український суд відмовив Росії у виплаті боргів ЄЕСУ