5.ua

Латвія закликає ЄС визнати "ДНР" і "ЛНР" терористами

  Визнати самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями закликає Латвія. Міністр закордонних справ балтійської країни Едгарс Рінкевічс заявив, що просуватиме відповідне рішення на екстреному засіданні чільників МЗС країн Євросоюзу, що триває у ці хвилини у Брюсселі.


  Нагадаємо, Генеральна прокуратура України визнала самопроголошені донецьку та луганську "народні республіки" терористичними організаціями ще у середині травня. У ГПУ довели, що "ДНР" та "ЛНР" мають чітку ієрархію, механізми фінансування та канали постачання зброї, а метою їхнього створення є вчинення диверсій, терактів, побиттів та вбивств.

  "Я дуже сподіваюся, що "гуманітарний конвой" не буде використаний, як привід для військового вторгнення. Якщо так станеться, Євросоюз має підготувати новий рівень відповіді, почати сьогодні та завершити приблизно наступного тижня. Інше питання, яке, на мою думку, ми нарешті маємо вирішити – це визнання так званих донецької та луганської "народних республік" терористичними організаціями. Ми почали цей процес, гадаю, ми маємо його завершити і дати чіткий сигнал", – закликав міністр.

  Сьогодні ж стало відомо, що міністр закордонних справ Литви Лінас Антанас Лінкявічюс заявив про те, що у ніч на п‘ятницю кордон України перетнуло 70 одиниць російської військової техніки.
  Попередній матеріал
  У відповідних службах КМДА субсидії будуть оформлювати без вихідних
  Наступний матеріал
  72% жителів України підтримують проведення дострокових парламентських виборів - опитування
  Loading...