Лайнер "Коста Аллегра" буксирують до столиці Сейшел

  Лайнер "Коста Аллегра" буксирують уже не до найближчого від місця інциденту острова Сейшел, Дероше, а до столиці країни - Вікторії.
  Компанія-власник судна змінила попередній план, оскільки порт Дероше виявився не пристосованим для швартування такого великого корабля й розміщення більше тисячі пасажирів лайнера. До Вікторії "Коста Аллегра" має прибути впродовж доби. Лайнер супроводжують кораблі берегової охорони, літаки та гелікоптери. За інформацією вічтизняного МЗС, на його борту перебуває одна громадянка України. Вона - член команди судна. "Коста Аллегра" зупинилася в Індійському океані 27 лютого. Після пожежі на лайнері відмовили двигуни. Він належить тій самій компаній, що й судно "Коста Конкордія", яке перевернулося поблизу італійського узбережжя в січні.

  Срджана Яношевич, речниця уряду Сейшельських островів: "Компанія-власник лайнера проінформувала нас, що вважає небезпечним швартування судна в порту острова Дероше через недостатню глибину. Пошкодження корбаля можна буде оцінити лише після його прибуття. Поки що відомо лише про відмову двигунів".
  Попередній матеріал
  До старту Євро-2012 залишилось 100 днів
  Наступний матеріал
  ЄС відкликає з Білорусі усіх послів
  Теги: