5.ua

Китайці знайшли підозрілі об‘єкти в зоні пошуку Boeing 777

  Китайський літак, який бере участь у пошуках зниклого Boeing 777, знайшов підозрілі уламки в південній частині Індійського океану.

  Як повідомляють у понеділок місцеві ЗМІ, екіпаж китайського військового Іл-76 зафіксував прямокутні об‘єкти білого кольору, які можуть бути уламками літака. Через 15 годин до зони знахідки може підійти китайський криголам "Сюелун", який знаходиться на відстані 250 морських миль.

  Між тим, як повідомив телеканал CNN, в ході розслідування загадкового зникнення лайнера компанії Malaysia Airlines стало відомо, що після зміни маршруту літак знизився до висоти 3,6 км.

  За даними експертів, таке зниження може свідчити про те, що на борту сталася якась пригода – розгерметизації, вибух або пожежа. У випадку декомпресії пілоти застосовують різке зниження, щоб відновити тиск та доступ кисню у салон.

  Раніше слідчі повідомляли про зниження, однак вважалося, що літак зменшив висоту з 13,7 км до 7 км. Вважалося, що таке зниження могли застосувати, щоб приховати лайнер від радарів, оскільки слідчі не виключали версію викрадення.

  Пошуки зниклого Boeing 777 продовжуються вже більше двох тижнів, із 8 березня. Авіалайнер, який прямував з Куала-Лумпуру до Пекіну, зник з радарів в небі над Південно-Китайським морем. Спеціальне дослідження дозволило визначити, що після зникнення літак міг пролетіти ще близько семи годин. Зараз пошуки лайнера Malaysia Airlines проводяться в Південно-Китайському морі, Малакській та Бенгальській затоках, а також в Індійському океані. Крім того, пошуки проводяться на території 11 країн на північ від Малайзії, які теоретично міг перетнути літак.

  На борту лайнера Malaysia Airlines знаходилось 239 людей, у тому числі, двоє українців.

  Це зникнення уже назвали одним із найбільших та найзагадковіших в історії світової авіації.

  Фото: Aero Icarus/ Flickr

  Попередній матеріал
  В Криму вводять в обіг російські рублі
  Наступний матеріал
  У Раді Федерації Росії встановлять прапори Криму та Севастополя
  Теги:
  Loading...