Китайським мегаполісом гуляли кілька тисяч качок [відео]

  Незвичну картину побачили мешканці міста Тайчжоу на сході Китаю. Вулицями мегаполіса з 5-мільйонним населенням гуляли кілька тисяч качок.

  Їх до найближчого пасовиська виганяв місцевий фермер. Зграя качок стала інтернет-сенсацією, після того, як відео з її прогулянкою розмістили в мережі. Сімдесятирічний Хун Міншун виводить свою птицю  на променад кілька разів на рік. Каже: після прогулянок м`ясо та яйця качок смакують краще. Фермер тримає 10 тисяч птахів. За один раз може випасти половину поголів`я. Хун Міншун не боїться, що качки можуть потрапити під колеса. За словами фермера, його череда натренована і знає правила поведінки на дорозі. За сорок років прогулянок він не втратив жодного птаха. Водії автомобілів на качок не скаржаться і дивуються їх умінню пропускати машини.

  Мао Цесі, перехожий: "Гадаю, ці качки достатньо організовані. Вони йдуть уздовж дороги  і пропускають авто та пішоходів. Не машини пропускають качок, а навпаки. Це дуже кумедно".

  Хун Міншун, фермер: "Я звик отак вигулювати качок. Вони не гинуть, адже я дуже вправний у цій справі. Коли їдуть машини, я відганяю качок убік. Якщо рідко з ними гуляти, вони забудуть, як бігати. А це дуже небезпечно".

   

  Попередній матеріал
  Євро-2012: хряк-віщун пророкує перемогу Італії
  Наступний матеріал
  Фестиваль "Живе Середньовіччя" розпочався в Івано-Франківську [відео]
  Теги: