Китайський гороскоп пророкує мистецькі нахили народженим у рік змії [відео]

  До народження дитини у рік змії, що офіційно розпочнеться 10-го лютого, готуються майбутні мами, які вірять у передбачення китайського гороскопу. Змія за східним календарем є обдарованою мистецькими талантами, мудрою та проникливою. Народженим у цей рік астрологи також пророкують вміння легко долати проблеми та швидко адаптуватися у складних ситуаціях.

  Ці заняття йогою в одному з китайських спортивних центрів - особливі. Майбутніх матусь тут готують до появи малюків, які народяться у рік чорної водяної змії за східним гороскопом. У астрологічному календарі він починається не першого січня, а десятого лютого. Діти цього знаку - будуть особливими, обіцяє гороскоп. Окрім мудрості та проникливості - рис, які традиційно приписують Змії - вони матимуть нахил до мистецтва.

  Мао Джу Тінґ, жінка, що народить дитину у рік змії: "Мені сказали, що дитина, народжена у рік змії матиме артистичний талант - а я чекаю дитину саме цього року. Також мій малюк має народитися під знаком риб, а риби, як і змія – теж мають прекрасне відчуття мистецтва. І я і чоловік – обоє працюємо у мистецькій сфері, то ж я думаю, що для нас справжнє благословення народити дитину у рік змії".

  Донґ Їлін, ворожбит: "Люди, народжені у рік змії, мають чудове вміння залишати позаду турботи і йти по життю вперед! Наприклад, якщо ми переживаємо якісь прикрощі – сварку з друзями, проблеми на роботі чи матеріальні втрати – то декому потрібен щонайменше рік, щоб оговтатись. А для «зміїв» за гороскопом – потрібен лише місяць. І вони знаходять шлях, щоб спокійно іти далі по життю".

  У подарунок майбутнім матусям та їхнім діткам, китайські крамниці пропонують численні сувеніри із зображенням символу цього року. Особливою популярністю користуються монети, де викарбувана змія. Торік сувенірні крамниці продали майже 80 тисяч монет із зображенням символу 2012-го року - дракона.

  Джен Ру, менеджер магазину золотих прикрас: "Монети із зображенням змії – це чудове поєднання традиційної китайської культури і золотих виробів. Також їх виготовляють і зі срібла та інших цінних металів. Вартість монет висока і вони є поширеними сувенірами серед наших покупців".

  Придбати таку монетку на щастя радять і "зоряній майбутній матусі" 2013-го року - герцогині Кембриджській, яка теж при надії.

  Нонна Стефанова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Детройті стартувало щорічне автошоу
  Наступний матеріал
  Пекін накрила хмара небезпечного смогу
  Теги:
  Loading...