Китайська преса оприлюднила версію щодо причин аварії "Нафтогазу-67"

  Міністр транспорту Йосип Вінський заявив сьогодні, що для нього є очевидною вина китайської сторони у цій трагедії. За словами міністра, про такий висновок свідчить сама схема аварії.

  А у китайських газетах тим часом з`являються натяки на несправність судна, яка й призвела до аварії. Зокрема, видання "Сауз Чайна Морнінг Пост", з посиланням на дані міжнародних звітів, повідомляє: через неналежний стан судно "Нафтогаз-67" кілька разів не випускали у закордонні рейси. Зокрема, зауваження мали до систем навігації, несправності у двигуні та допоміжних системах.

  Власник судна - компанія "Чорномор-нафто-газ" - такими закидами обурена. Там стверджують: корабель повіністю відповідав усім вимогам, і це засвідчують результати перевірок, зокрема міжнародних. Більше того, "Нафтогаз-67" тут вважають своїм кращим кораблем, яким керував найдосвідченіший капітан. Заяви китайських ЗМІ у "Чорномор-нафто-газі" називають непрямим доказом того, що у катастрофі винна саме китайська сторона. І дивуються, як у такому сучасному порту, як Гонконг, не змогли вчасно врятувати, і навіть підняти невелике судно. А заходи для порятунку моряків взагалі назвали неадекватними.

  Юрій Авдеєв, начальник прес-центру компанії "Чорноморнафтогаз": "ГАО "Черноморнефтегаз" считает недопустимыми любые заявления о неисправном техническом состоянии судна до окончания спасательной операции и до выводов госкомисии. Главным вопросом для нас сейчас является оказания материальной помощи семьям погибших и пострадавших моряков. В настоящие время открыт расчётный счёт и туда работники нашей компании уже перечислии свыше полмиллиона гривен".

  Попередній матеріал
  Стали відомі імена 2 членів екіпажу "Нафтогазу-67", тіла яких підняли водолази
  Наступний матеріал
  Фото оголеної дружини Саркозі продаватимуть на аукціоні
  Теги:
  Loading...