Китаєм шириться небезпечний вірус

  Загальнонаціональна тривога у Китаї через поширення небезпечного ентеровірусу. У самому лише місті Фуян інфекція забрала життя двадцяти двох дітей, 12-ро перебувають у критичному стані. Загалом, до лікарень звернулися понад п`ять тисяч дітлахів, здебільшого дошкільного віку.
  Саме вони найбільше страждають від цього вірусу. Перші ознаки інфекції - висока температура та висипи на тілі. Можливі ускладнення - менінгит та параліч. Десятиденний курс лікування від цієї хвороби коштує півтори тисячі доларів - це надто велика сума для більшості родин у провінції. Частину цих витрат китайське Міністерство охорони здоров`я готове взяти на себе. Поки програма готується, лікарі досліджують причини раптового спалаху цієї хвороби. Адже ентеровіруси активно поширюються у теплі пору року, тож медики  остерігаються подальшого масштабного ураження.

  Люди: "Ми поки що не встановили жодного зв`язку між різними спалахами хвороби. Отже цей вірус не має одного джерела, яке потім поширилося. Але дослідження тривають, і зрештою ми все з`ясуємо."
  Попередній матеріал
  У Бразилії з повітря зник безвісти літак
  Наступний матеріал
  Смертельна хвиля у Південній Кореї забрала життя 9 людей
  Теги:
  Loading...