Фото masterok.livejournal.com

Китай виступив проти санкцій відносно Росії

  Китай знову заявив, що виступає проти введення односторонніх санкцій відносно Росії.


  Як заявив посол Китаю в РФ Лі Хуей, санкції США та Євросоюзу не можуть сприяти вирішенню проблемних питань.

  У той же час в МЗС Китаю заявляють, що Пекін "підтримує зв'язок" з усіма сторонами конфлікту з моменту початку української кризи, включаючи країни G7, однак проти введення санкцій проти Росії.

  "З точки зору міжнародних відносин , Китаю послідовно виступав проти погроз або застосування санкцій. Ми вважаємо , що санкції не ведуть до розв'язання проблеми і можуть посилити напругу" – заявив представник МЗС Цинь Ган на брифінгу у вівторок, 29 квітня.

  Як відмічає Reuters, Китай обережно реагував на українську кризу, в рівній мірі не бажаючи віддаляти від себе союзника - Росію і коментувати референдум , на якому кримчани проголосували за приєднання до Росії, оскільки він є прецедентом для його власних проблемних регіонів, таких, як Тибет.
  Але Китай також заявив, що хотів би продовжувати "дружнє співробітництво" з Україною і що він поважає її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

  У березні Китай уже заявляв, що санкції проти Росії – не найкращий спосіб вирішити кризу в Україні.

  У понеділок , 28 квітня, США у зв'язку з ситуацією на Україні розширили список санкцій , включивши в нього сім росіян і 17 компаній. Того ж дня ЄС внесли до санкційного списку ще 15 російських чиновників та українських сепаратистів, збільшивши його до 48 людей.
  Попередній матеріал
  За перший квартал ВВП України скоротився на 1,1%
  Наступний матеріал
  До України можуть завезти ряд ліків в якості гуманітарної допомоги