5.ua

Курди набирають у Німеччині добровольців проти "Ісламської держави"

    Заборонена партія курдів РПК (Робітнича партія Курдистану) дедалі активніше рекрутує у Німеччині людей для боротьби з джихадистами на Близькому Сході.
     

    Про це пише видання Der Spiegel, з посиланням на власні джерела у спецслужбах ФРН.

    Наразі 50 громадян, рекрутованих партією РПК, залишили Німеччину та відправилися на Близький Схід для участі в бойових діях проти послідовників терористичної "Ісламської держави".

    Водночас унеможливити виїзд курдських рекрутів до Близького Сходу - нелегка задача для спецслужб, пише Spiegel. Адже курдські бійці досить вправно конспіруються.

    Приміром, вони не завантажують підозрілих фото на свої сторінки в соціальних мережах в інтернеті, тож їх часто непросто відрізнити від звичайних туристів, які виїжджають з Німеччини на Близький Схід, цитує Spiegel одного з працівників спецслужб країни.

    Нагадаємо, на напочатку жовтня кілька сотень курдів на годину заблоували будівлю Європейського парламенту в Брюсселі, закликаючи до більш активних дій проти "Ісламської держави".
    Довідково. Робітнича партія Курдистану - курдська політична партія, утворена як марксистсько-ленінська (з маоїстським ухилом) підпільна група.
    Попередній матеріал
    США, ЄС та російська опозиція привітали вибори в Україні
    Наступний матеріал
    У прифронтовій Волновасі проголосувало 80 тис. осіб