Куба святкує 55-у річницю Кубинської революції

  Куба пишно святкує ювілей найвизначнішої події в історії сучасної країни – 55-у річницю Кубинської революції. Мешканці Сантьяго мали змогу побачити яскравий феєрверк та міні-карнавал. Розфарбовані танцівниці пройшли центральними вулицями міст.
  Перед натовпом виступив президент країни, молодший брат Фіделя Кастро – Рауль. У 1952-у році сто п`ятдесят молодиків під проводом двадцяти шестилітнього Фіделя Кастро почали повстання проти тодішнього диктатора Батісти. Повстанці планували захопити диктатора у заручники та оголосити по радіо про революцію. Однак заколот викрили, усіх повстанців стратили а молодого Фіделя посадили до в`язниці. Утім, попри фіаско, цей заколот увійшов до історії як початок боротьби за звільнення Куби. Ця боротьба завершилась лише 1959 року – з приходом до влади Фіделя Кастро.

  Рауль Кастро, президент Куби: "П`ятдесят п`ять років – це дуже мало для історії, але це дуже багато для нас. Завдяки повстанню у Сантьяго - Куба стала колискою революції. Тобі, Фідель ми присвячуємо цю річницю і усі урочистості. Вічна слава загиблим! Хай живе революція! Хай живе вільна Куба!"
  Попередній матеріал
  Пекін гарантує, що на час проведення Олімпіади повітря у місті буде чисте
  Наступний матеріал
  Вселенський Патріарх правив службу біля пам`ятника Святому Володимиру
  Теги:
  Loading...