Кривава ніч у штаті Мічиган

  Кривава ніч у штаті Мічиган. Поліція - 8 годин переслідувала підозрюваного у масовому вбивстві Родрика Данцлера. Він, після того як розбив машину, захопив двох заручників. Утім, під час переговорів із поліцією - вкоротив собі життя.

  Переслідування Данцлера розочалося напередодні. В одному з кварталів містечка Гранд Репідс знайшли сімох мертвих людей. Чотирьох - в одному помешканні, трьох - в іншому. Це були  - 10-річна донька Данцлера, її мати та тітка. Сусіди повідомили поліції - біля обох будинків вранці бачили цього чоловіка. Його хотіли затримати для свідчень, але він - кинувся навтьоки. За ним рушили з півтора десятка машин. Відбиваючись від поліції, Данцлер виїхав на зустрічну, збив пішохода та поранив двох водіїв.

  Свідок: "Машини виїхали звідти. Він вийшов із авто й дістав зброю. Я чув 7 пострілів. Поліцейські - намагалися оточити його. 5 куль - влучили в он ту машину, бачите? Прямо в лобове скло, та з боку водія. Виглядало так, наче він хотів усіх повбивати".

  Після цього - поліція прострелила шини утікача. Він кинувся на узбіччя і сховався у першому-ліпшому будинку. Потому сам подзвонив поліцейським. Переговори тривали 4 години. Данцлера вмовили відпустити одну з заручників - 53-річну жінку.  Після цього  - він здійнив самогубство.

  Кевін Белк, шеф поліції Гранд-репідс: "Поки наші люди намагалися пояснити підозрюваному, як він може здатися, ми почули постріл. Згодом з`ясували - чоловік вистрілив собі в голову і помер на місці. Справу розслідуватимуть далі. Заручники - звільнені, вони не постраждали".

  Тепер розкрити злочин слідству буде складно.  Адже Данцлер був головним підозрюваним у масовому вбивстві, а тепер свідчити не зможе, а отже довести його провину буде не легко. В останні роки Родрик Данцлер - вів відносно спокійне життя. Шість років тому він вийшов з в`язниці, де сидів за напад. Відтоді - працював у піцерії і не мав жодних конфліктів із законом.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Рідкісне поповнення у сафарі-парку на півдні Китаю
  Наступний матеріал
  Шатл готується до прощального польоту [відео]
  Теги: