Кровопролитні бої в Сирії

  Кровопролитні бої в Сирії. Урядові війська відкрили артилерійський та ракетний вогонь по північному передмістю Дамаска Аль-Телю. Армія намагається вибити з регіону сили повстанців.
  За даними правозахисників, по місту випускають по снаряду за хвилину. Під удар потрапили житлові будинки. Сотні мирних мешканців вимушені були тікати. Контрнаступ почався і в економічній столиці місті Алеппо. Вперше з початку заворушень військова авіація бомбардувала там житлові квартали, повідомляє Бі-бі-Сі. Літаки та гелікоптери обстріляли схід міста, підконтрольний повстанцям. Зараз військові дії точаться в історичній частині Алеппо. Сирійська влада послала туди колони важкої бронетехніки. За даними повстанців, лише за добу там загинули 20-ро людей.

  Повстанець: "Під час обстрілу загинули двоє моїх братів та їхні родини. Третій брат критично поранений і невідомо, чи виживе він. Наше село регулярно обстрілює урядова артилерія, щонайменше десять снарядів у день, і це при тому, що жодних збройних формувань повстанців тут немає. За що нам це? Лише за те, що ми прагнемо свободи?
  Попередній матеріал
  У Лондоні перед початком Олімпіади спалахнули скандали
  Наступний матеріал
  Щонайменше 32 людини загинули внаслідок міжетнічних сутичок в Індії
  Теги: