Фото e-news.in.ua

Кремль заявив, що поважає результати "референдуму" на Донбасі

  У кремлі зробили заяву щодо так званого референдуму про статус Донецької та Луганської областей.


  "У Москві з повагою ставляться до волевиявлення населення Донецької та Луганської областей і виходять з того , що практична реалізація підсумків референдумів пройде цивілізованим шляхом, без будь-яких рецидивів насильства, через діалог між представниками Києва, Донецька і Луганська. В інтересах налагодження такого діалогу вітаються будь посередницькі зусилля, в тому числі по лінії ОБСЄ", - заявила прес-служба президента РФ.

  Як підкреслили у Кремлі, на референдумі була надзвичайно висока явка виборців, яка, за даними сепаратистських виборчкомів, склала 74,87 % і 81 % у Донецькій і Луганській областях відповідно.

  При цьому, більшість виборців проголосували за самостійність регіонів: у Донецькій області 89,07%, у Луганській - 95,98%.

  Раніше прес-секретар Кремля заявив, що президент РФ Володимир Путін висловить свою думку про "референдум" після підведення його підсумків.

  Нагадаємо, під час голосування на псевдореферендумі журналісти неодноразово повідомляли, що виборці могли голосувати безліч разів і без документів. Також були зафіксовані випадки шантажу та примусу до участі у голосуванні.

  Окрім того, ще до початку "референдуму" бійці Нацгрвардії затримували крупні партії вже підписаних бюлетенів.
  Попередній матеріал
  Заради короткострокової вигоди Росія обрала ізоляцію - Хейгел
  Наступний матеріал
  Мустафа Джемілєв не виключає сутичок у Криму під час мітингу-реквієму 18 травня