Фото rodrus.com

Кремль: в європейських ЗМІ бетонна стіна цензури

  У Кремлі вважають, що жителі Європи не можуть почути справжню позицію Москви щодо України, оскільки їм заважає "бетонна стіна цензури".

  "Фактично європейські читачі, європейські телеглядачі зараз не в змозі отримати всю повноту інформації, вони позбавлені права на свободу вибору інформації. Це можна констатувати з великим жалем, але, тим не менш, це так", - заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков у інтерв‘ю телеканалу "Россия -24".

  The New York Times: Росія хвацько спотворює правду про Україну                                           

  Він підкреслив, що російська влада - парламентарі, міністр закордонних справ Сергій Лавров, президент Володимир Путін - проявляють інформаційну активність "з тим, щоб пояснити російську позицію, щоб намагатися розвіяти ті чи інші чутки, звинувачення".

  "Ці пояснення не проходять. Причому не проходять не тому, що вони непослідовні. Навпаки, позиція дуже послідовна і аргументована. Не проходять тому, що наштовхуються на грубу, бетонну стіну цензури. Такого ми не бачили і, чесно кажучи, навіть не думали, що воно буває так у відкриту", - заявив прес-секретар Кремля.

  Нагадаємо, в кінці минулого тижня "головний пропагандист Кремля" Дмитро Кисельов написав блог у Guardian, в якому звинуватив західну цензуру та заявив, що російські ЗМІ - найчесніші та найвідкритіші.

  Попередній матеріал
  Експерт: введення надзвичайного стану розв’язало б руки армії
  Наступний матеріал
  Залізницю на ділянці "Краматорськ–Дружківка" розблоковано