Кремль перекинув до кордону з Україною авіацію і активізує розвідку - РНБО

  Росія – всупереч заявам Путіна – активізувала розвідувальні польоти поблизу кордону з Україною. Про це повідомив речник Ради Нацбезпеки.


  Він додав – також Москва перекинула до цього регіону ескадрилью військових винищувачів. "До міста Міллєрово Ростовської області РФ, що знаходиться у 30-кілометровій зоні від кордону з Україною, прибула ескадрилья винищувачів МіГ-29" - заявив Володимир Чеповий.

  Як ми повідомляли, у вітчизняному МЗС сьогодні озвучили вимоги до Росії задля встановлення миру на Сході України. Передусім, офіційна Москва має негайно відвести свої війська від українського кордону, з Криму і Донбасу. Окрім того, необхідно узгодженими діями посилити режим безпеки на кордоні та публічно відмежуватись від сепаратистів, що діють в Україні.

  Раніше ми повідомляли, що за численними свідченнями очевидців і військовиків, той час, коли сили АТО не стріляли у терористів, бандити використали для перегрупування та організації нових атак на позиції українських військовослужбовців.

  Нагадаємо, сьогодні Рада Федерації задовольнила прохання президента РФ Володимира Путіна та скасувала постанову про використання Збройних сил в Україні.

  Разом із цим, напередодні під час візиту до Австрії Путін недвозначно пригрозив "завжди захищати етнічних росіян в Україні та тих українців, хто відчуває свій нерозривний зв'язок з Росією".

  Попередній матеріал
  Меркель запропонувала Медведчука офіційним посередником у переговорах з терористами
  Наступний матеріал
  У Маріуполі ніяк не вдається зібрати депутатів на сесію міської ради