Країни Південної Америки проведуть терміновий саміт через ситуацію з Моралесом

  Сполучені Штати Америки вимагають від Болівії екстрадувати Едварда Сноудена. У держдепартаменті зазначили - вимога стосується ситуації, якщо раптом Сноуден опиниться на території країни. Наразі - офіційно - він перебуває у транзитній зоні російського "Шереметьєво".
  Болівія уже відповіла категоричною відмовою. Напередодні чотири країни - Франція, Португалія, Іспанія та Італія - скасували дозвіл на проліт літака президента Болівії Ево Моралеса. Начебто, вважали, що на облавку перебуває колишній ЦРУшник, Едвард Сноуден. Моралес 12 годин провів у аеропорту Відня. Південноамериканські країни висловили протест проти порушення Віденської конвенції та збираються на терміновий саміт. У столиці Болівії відбулася акція протесту біля посольства Франції.

  Ево Моралес, президент Болівії: "Це була відкрита провокація проти цілого континенту, а не просто президента. Північноамериканський імперіалізм використовує своїх людей, щоб тероризувати та принижувати нас. Я хочу заявити - вони ніколи не залякають наш народ, тому що у нас є гідність та незалежність".
  Попередній матеріал
  Жінка-водій у США вижила після падіння у 4-метрову яму
  Наступний матеріал
  Тимчасовий президент Єгипту склав присягу
  Теги: