Країни G7 підтримали Україну та висловилися за нові санкції проти Росії – резолюція

  Країни-члени "Великої сімки" присвятили цілий розділ Україні у своїй

  G7 вітає успішне проведення президентських виборів, а також підтверджує намір продовжувати працювати з Україною для підтримки економічного розвитку, суверенітету і територіальної цілісності.

  "Перед лицем неприпустиме втручання у суверенні справи України з боку Російської Федерації, ми підтримуємо українського уряду і народу. Ми закликаємо сторони незаконних збройних формувань роззброїтися. Ми закликаємо українську владу підтримувати зважений підхід у проведенні операції з відновлення законності і порядку", - говориться в резолюції.

  "Ми єдині у засудженні порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України. Незаконне приєднання Росією Криму, а також дії щодо дестабілізації Східної України є неприйнятними і повинні зупинитися. Ці дії порушують основні принципи міжнародного права і повинні стати проблемою всіх країн, - говориться у документі. - Ми закликаємо Російську Федерацію визнати результати виборів, завершити виведення своїх збройних сил від кордонів з Україною, зупинити потік зброї і бойовиків через кордон і здійснювати свій вплив серед збройних сепаратистів, щоб ті склали зброю і відмовилися від насильства. Ми закликаємо Російську Федерацію виконувати зобов'язань, які вона взяла в Женеві, і співпрацювати з урядом України, який реалізує свої плани із забезпечення миру, єдності і реформи".
  Ми підтверджуємо рішення країн G7 ввести санкції щодо фізичних та юридичних осіб , які активно підтримуються або реалізовані порушення суверенітету і територіальної цілісності України , і які загрожують миру , безпеки і стабільності України . Ми здійснюємо сувору політику невизнання стосовно Криму / Севастополь , відповідно до Резолюції 68 / 262 Генеральної Асамблеї ООН. Ми готові активізувати адресні санкції та здійснювати значні додаткові обмежувальні заходи по введенню додаткових витрат на Росію повинні того вимагає ситуація.
  "Ми підтверджуємо рішення країн G7 ввести санкції щодо фізичних та юридичних осіб, які активно підтримують або реалізовують порушення суверенітету і територіальної цілісності України, і які загрожують миру, безпеці і стабільності України. Ми здійснюємо сувору політику невизнання стосовно Криму/Севастополю, відповідно до Резолюції 68/262 Генеральної Асамблеї ООН. Ми готові активізувати адресні санкції та здійснити значні додаткові обмежувальні заходи щодо Росії, яких вимагатиме ситуація", - заявляють країни-члени "Великої сімки".

  Попередній матеріал
  Сили АТО знищуватимуть усіх, хто прориватиметься через кордон - Пашинський
  Наступний матеріал
  Нацгвардія заявляє, що жоден їхній боєць наразі не перебуває в полоні
  Теги: