Косовські серби обурені кроками Белграда щодо майбутнього вступу до ЄС

  Косовські серби обурені кроками Белграда щодо майбутнього вступу до Євросоюзу. Протести розпочалися на півночі міста Митровиця, саме там переважає сербське населення.
  Люди зібралися на мосту, який ділить Митровицю на дві частини. Демонстранти спалили американський прапор і фото президента Сербії Бориса Тадича. До акцій протесту призвело підписання Белградом документа про асоційоване членство в ЄС.

  Нагадаємо, більшість країн Євроспільноти визнали незалежність Косова. Тому кроки Сербії косовські серби розцінили як зраду своїх інтересів. Підписанням угоди про асоційоване членство був обурений і сербський прем`єр Воїслав Коштуниця. Документ мають ратифікувати, лише коли Сербія видасть Гаазькому трибуналові військових злочинців.

  Мар`ян Ілінчич, Голова асоціації ветеранів: "Ми дуже незадоволені тією угодою, яку підписав президент Сербії Борис Тадич. Для нас він більше не президент. Він порушив сербську конституцію, положення про захист суверенітету та територіальної цілісності. Відтоді, як Косово проголосило незалежність, він мав захищати цих людей, і цю землю".
  Попередній матеріал
  Сенат США дає гроші на розгортання ПРО у Східній Європі
  Наступний матеріал
  У Лондоні почали рахувати голоси на виборах мера
  Теги:
  Loading...