Космонавти з "Союзу" екстремально приземлились

  Екстремальне приземлення. 10-кратних перевантажень зазнали космонавти корабля "Союз", капсула з якого приземлилися у Казахстані. Стан їхнього здоров`я задовільний, втім посадка була украй важкою.
  Капсула приземлилася на 20 хвилин пізніше і на 420 кілометрів далі ніж очікували. Зниження відбувалося по крутій балістичній траекторії.  

  Із центру управління польотами за приземленням стежили родичі астронавтів - росіянина Юрія Маленченка, американки Пеггі Вілсон, та першої жінки-космонавтки з Північної Кореї - Лі Со Ен.

  Їхню експедицію вже назвали найбільш насиченою за всю історію орбітальних станцій. Екіпаж прийняв три шатли, кілька вантажних кораблів і здійснив три виходи у відкритий космос. 

  Лі Со Єн, космонавтка: "Що було найважче у космосі? Навіть не можу вам сказати. Насправді майже все було чудове і фантастичне.Але найцікавіше те - що я можу літати у космосі. Незважаючи на те, що там небагато місця, ми можемо вільно літати туди, назад і одне над одним. Іноді навіть влаштовували різні жарти - було дуже смішно. Ось ці польоти насправді фантастичні. Досі я трохи сумнівалася - вмію я літати, чи ні..."
  Попередній матеріал
  Відео з викраденим послом Пакистану оприлюднили таліби
  Наступний матеріал
  Двійники "Beatles" дали концерт у Берліні
  Теги:
  Loading...