Королева Єлизавета II отримала "золоту маску" британської кіноакадемії "БАФТА"

  Престижну премію британської кіноакадемії БАФТА" - вручили королеві Єлизаветі Другій. "Золоту Маску вона отримала - за багаторічну підтримку кіно-та телеіндустрії у Великій Британії.

  На церемонію нагородження королева прийшла разом зі своїм чоловіком, герцогом Едінбурзьким. Усього в заході взяли участь - близько трьох сотень людей. Серед них - відомі актори, режисери, продюсери, критики. Одним з почесних гостей був знаменитий голівудський режисер Джордж Лукас. Вручаючи премію, кінокритики жартома назвали Єлизавету - кращою із дівчат Джеймса Бонда. Вони мали на увазі роль, яку королева зіграла у ролику про агента 007, знятому до початку Лондонської Олімпіади.

  Кеннет Бренаг, актор: "Ми усі розуміємо, що королева Великої Британії - жінка дуже заклопотана і завжди має чимало важливих справ. Тож ми надзвичайно вдячні, що ви, мем, з"явилися на церемонії і дали нам шанс висловити свою повагу та вдічність за ваш внесок у кіноіндустрію".

  Деміан Льюїс, актор: "Кіноіндустрія - важлива частина економіки нашої країни. Експортуючи кіно, ми не лише представляємо Британію у світі, а й допомагаємо заробити кілька зайвих фунтів для державної скарбниці. Тож я щасливий, що королева нас підтримує".

  Попередній матеріал
  У ТЦ в Нідерландах актори розіграли полотно Рембрандта "Нічна Варта"
  Наступний матеріал
  Аргентина оговтується від наслідків повені
  Теги:
  Loading...