Конкурента Саркозі на майбутніх президентських виборах обрали у Франції

  Конкурента Ніколя Саркозі на майбутніх президентських виборах обрали у Франції. Ним став - Франсуа Олланд - від Соціалістичної партії. Він отримав 57 відсотків голосів.
  Таким чином, Олланд майже на 15 процентів обійшов свою конкурентку - Мартін Обрі. У Франції кандидата від партії на президентські вибори за американською моделлю "праймеріз" - обрали вперше. У волевиявленні взяли участь майже 3 мільйони членів найбільшої опозиційної політсили країни. Прогнозують: саме між Франсуа Олландом і чинним главою держави Ніколя Саркозі розгорнеться головна боротьба за президентське крісло. Інший впливовий член Соціалістичної партії - колишній глава Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан - зняв свою кандидатуру з праймеріз через нещодавній сексуальний скандал. 

  Франсуа Олланд, кандидат у президенти Франції від Соціалістичної партії: "Мені належить виконати дуже складне завдання. Маю зробити все, щоби не розчарувати людей, які втомилися від політики чинного президента Ніколя Саркозі. Багато громадян нашої країни незадоволені високим рівнем безробіття, зростанням цін на нерухомість та дорогим медичним обслуговуванням".

  Попередній матеріал
  Нове виверження чилійського вулкану Пуєуе
  Наступний матеріал
  Конкурс глашатаїв відбувся у Великій Британії
  Теги: