Конгресмени США відмовляються підтримати посилення контролю над Інтернетом

  Восьмеро конгресменів відмовилися підтримувати проекти законів, які обмежують свободу в Інтернеті. На них вплинули акції протесту, які напередодні влаштували англомовна "Вікіпедія" та багато інших сайтів.

  Тепер шанси на проходження цих норм через Сенат і Палату представників - значно зменшилися. Серед тих, хто змінив свою думку, і двоє співавторів законопроектів. Білий дім також виступив проти. Нагадаємо, законопроекти передбачають право уряду закривати помічені у піратстві сайти без попередження та повністю блокувати їхню фінансову підтримку. В американських спілках кіно- та аудіомузичних продюсерів уважають, що лише у такий спосіб можна покарати Інтернет-злочинців.

  Майкл О'Лірі, кінопродюсер: "Прикро, що акції протесту вплинули на конгресменів і відвернули їхню увагу від цієї важливої проблеми. Законопроекти зовсім не обмежують свободу в Інтернеті, а лише заборонять зловмисникам наживатися на креативності інших".

  Джон О'Коннор, музичний продюсер: "Музиканти орендують студії, витрачають роки на створення якісних композицій, а потім хтось краде їхні твори в Інтернеті. Це неправильно". 

  Попередній матеріал
  У Голлівуді заснували кінопремію для собак
  Наступний матеріал
  Миколаївські МНС-ники врятували пораненого лебедя
  Теги: